Naga Marketspko_bpKlienci firmowi PKO Banku Polskiego mogą korzystać z Opportunity Network – cyfrowej platformy o globalnym zasięgu, która pomaga nawiązywać relacje biznesowe. Na platformie dostępne są oferty 35 tys. wyselekcjonowanych firm ze 140 krajów, podał bank.

Klienci firmowi PKO Banku Polskiego mogą korzystać z Opportunity Network

Na platformie przedsiębiorcy mogą kupować i sprzedawać swoje produkty, usługi, firmy czy nieruchomości. Z platformy mogą skorzystać przedsiębiorcy zaproszeni przez bank i spełniający określone kryteria finansowe, podano.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Platforma Opportunity Network jest nowoczesnym narzędziem do poszukiwania zaufanych zagranicznych i krajowych partnerów oraz odkrywania nowych okazji biznesowych nie tylko w czasie pandemii, gdy przedsiębiorcy mają ograniczone możliwości podróżowania, uczestniczenia w targach i wydarzeniach branżowych. Z platformy korzystają już pilotażowo wybrani klienci banku, którzy przeprowadzili z sukcesem pierwsze transakcje” – powiedział wiceprezes PKO BP Rafał Antczak, cytowany w komunikacie.

Na platformie zarejestrowanych jest obecnie ponad 35 tys. przedsiębiorców ze 140 krajów świata. Do Opportunity Network otrzymują zaproszenie tylko firmy zweryfikowane przez banki, które spełniają określone kryteria finansowe. Taki proces rejestracji zapewnia wiarygodność potencjalnych partnerów. PKO Bank Polski jest jedynym bankiem w Polsce, który współpracuje z Opportunity Network i jako jedyny ma możliwość zapraszania swoich klientów do korzystania z platformy, podkreślono.

“Uczestnicy publikują na platformie ogłoszenia określające ich cele i potrzeby biznesowe: definiują w nich branżę, zakres geograficzny i preferowaną wielkość transakcji. Z ofertą mogą zapoznać się wszyscy użytkownicy platformy, a w przypadku zainteresowania tematem – zainicjować kontakt i negocjacje” – czytamy w komunikacie.

Zarówno ogłoszenia, jak i wstępna wymiana informacji są anonimowe, aby nie odsłaniać planów biznesowych. Dopiero po nawiązaniu kontaktu i wykazaniu zainteresowania ofertą, kontrahenci poznają swoje dane, zaznaczono.

Rozwiązanie jest przeznaczone dla średnich i dużych przedsiębiorstw. PKO BP oferuje dostęp do platformy nowym klientom na promocyjnych warunkach. Pierwszy miesiąc jest bezpłatny, aby przetestować możliwości platformy.

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego. Aktywa razem banku wyniosły 348,04 mld zł na koniec 2019 r. Akcje banku od listopada 2004 r. notowane są na GPW.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here