Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

PKO Bank Polski jest największym, uniwersalnym bankiem komercyjnym w Polsce.

pko

Mimo wybicia linii korekty i początku ruchu wzrostowego, mam obawy co do jego rozwinięcia. Wygląda na to, że może to być tylko większa korekta ostatnich spadków. Być może mamy do czynienia z tworzeniem się formacji RGR na szczycie korekty wzrostowej. Jeżeli formacja ta zrealizuje się to jej potencjalny zasięg sięga 3 letniej linii trendu, dość dokładnie w przeszłości respektowanej. Dopiero przy tej linii kurs powinien powrócić do wzrostów, zgodnie z wieloma rekomendacjami zakładającymi właśnie wzrosty.Conotoxia

Resbud SA jest jedną z największych firm budowlanych płd-wsch. Polski. Przedmiotem działalności spółki jest budownictwo ogólne i inżynieria lądowa oraz produkcja masy betonowej.

resbud

Resbud to spółka z portfela znanego inwestora Mariusza Patrowicza, która niedawno dokonała splitu akcji czyli obniżenie ich wartości, a w zamian zwieszenie ilości akcji w obrocie. Powyższy wykres to interwał tygodniowy, więc nie widać na nim sporej luki cenowej, a zastępuje ją ogromna spadkowa świeca. Wybrałem okres W1 aby pokazać, że po splicie cena znalazła się na historycznym minimum i zarazem wsparciu, które tworzą dwa poprzednie dołki. Kurs tej spółki nigdy nie był niższy, a wydaje się po wczorajszych ponad 20% wzrostach, że spadki po splicie zaczynają hamować i właśnie na W1 tworzy się świeca pin bar sugerująca możliwość odwrotu.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here