Naga MarketsPKO Bank Polski jest największym, uniwersalnym bankiem komercyjnym w Polsce.

pko w1

Wykres z tygodniowym horyzontem czasowym pokazuje, że mamy do czynienia z trendem spadkowym, od momentu spadku poniżej wieloletniej linii trendu wzrostowego. Aktualnie trwa korekta zapoczątkowana odbiciem od wsparcia przy 32 zł. Już przy okolicach 35 zł znajduje się opór. Jest to poziom, który wcześniej trzykrotnie zatrzymywał sprzedających. Wydaje się, że kluczowym, długoterminowym wsparciem są okolice 30 zł.

pko d1 1

Warto spojrzeć na interwał dzienny z pewnego oddalenia. Widać na nim, że od kilku lat cena porusza się w bardzo czytelny sposób, wewnątrz kanałów. Tak było przy ostatnich wzrostach, wcześniej przy spadkach i obecnie w trendzie spadkowym. Daje to pewną przewagę w postaci możliwości wyznaczania potencjalnych końców ruchów spadkowych i wzrostowych wewnątrz kanałów. Trwające nadal odbicie zostało zapoczątkowane po teście dolnej krawędzi. Jeżeli bardzo silny opór przy 35 zł zostanie przebity, kolejnym miejscem gdzie podaż może zaatakować będzie górna krawędź kanału. Jest to zatem dość niewielka przestrzeń do wzrostów, a trend zacznie zmieniać się dopiero po opuszczeniu górą kanału spadkowego.

pko d1 2

Przyglądając się z bliska trwającemu trendowi widać dokładnie to samo co już wcześniej opisałem. W takich warunkach możliwe są jedynie krótkoterminowe zagrania, licząc maksymalnie na ok. 10% wzrostu ceny.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here