Naga MarketsPKO Bank Polski jest największym, uniwersalnym bankiem komercyjnym w Polsce.

pko w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie tygodniowym po przełamaniu linii trendu wzrostowego panuje trend spadkowy, które dobrze wpisuje się w kanał o tym samym nachyleniu. Aktualnie obserwuje się oznaki siły kupujących, gdyż cena od pewnego czasu wzrasta. Nadal nie można jednak mówić o zakończeniu spadków. Nawet jeżeli górna krawędź kanału zostanie pokonana, wciąż w grze pozostanie scenariusz zakładający, że wzrosty są tylko re-testem uprzednio wybitej linii trendu. Także analiza wolumenu każe zachować ostrożność, gdyż wzrosty mają miejsce przy malejących z tygodnia na tydzień obrotach.

pko d1

Wykres dzienny pokazuje przełamanie krótkotrwałej linii bessy i poziomu poprzedniego, lokalnego wierzchołka. Cieszy fakt, że dwa ostatnie dni to podwyższone, rosnące obroty, które podwyższają wagę tego wybicia. Miejmy nadzieję, że ta tendencja się utrzyma i także w tygodniowym horyzoncie wolumen zacznie rosnąć wraz ze wzrostami.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułZapiski giełdowego spekulanta: Budimex, Mbank, Tauron
Następny artykułUSD/JPY – na ważnym wsparciu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here