Naga Markets

PKO BP pierwszym klientem LiveBank (Ailleron). Rozwiązanie testują również banki AzjatyckieAilleron jest to polski podmiot działający w branży technologicznej, który swoje produkty adresuje między innymi do branży finansowej. Ich zasięg sprzedaży obejmuje nie tylko Polskę i Europe, ale również Stany Zjednoczone i państwa azjatyckie. Spółka koncentruje się obecnie na swoim produkcie LiveBank, z którego w formule early access korzysta kilka azjatyckich banków.Platforma LiveBank

– Jesteśmy jedną ze spółek technologicznych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jesteśmy firmą dostarczającą technologie informatyczne, zarówno do branży finansowej, gdzie dostarczamy gotowe produkty i usługi. Dla branży finansowej Europy, Azji i w zasadzie całego świata, mówimy tutaj głównie o bankach, oraz przez spółkę zależną software Mind realizujemy usługi informatyczne dla innych branż w krajach Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych. – wskazuje Rafał Styczeń, prezes zarządu Ailleron.

Spółka oferuje swoim klientom m.in. platformę LiveBank, która pozwala na kompleksową obsługę wszystkich klientów banków, w dowolnym kanale, w dowolny sposób z możliwością przełączania się. Oznacza to, że banki mogą obsługiwać swoich klientów przez chat (np. Messenger), jak i poprzez połączenie wideo, co umożliwia przenoszenie oddziałów w świat online. Oczywiście w systemie tym zintegrowane są również różnego rodzaju boty, które ułatwiają obsługę klienta.

– To jest jeden z takich flagowych produktów, w który mocno inwestujemy i który właśnie sprzedajemy w Europie i Południowo-Wschodniej Azji. Oczywiście mamy też inne produkty i technologie informatyczna, bo firma działa już od wielu lat. – dodaje także.

PKO BP pierwszym użytkownikiem

Jak wskazują goście programu Comparic24, jeszcze przed oficjalną premierą sprzedażową produktu firmie udało podpisać się umowę z największym polskim bankiem, czyli PKO BP, na jego wdrożenie. Kontakt ten jest więc pewnego rodzaju potwierdzeniem jakości tego rozwiązania, zarówno w kontekście technologicznym, jak i biznesowym.

– Na przełomie października/listopada uruchomiliśmy taki program wczesnego dostępu do naszej platformy. To jest taki program oparty na licencji darmowej, do którego zaprosiliśmy wybranych klientów na wybranych rynkach. Nasz cel jest taki, żeby ci klienci razem z nami testowali rozwiązanie, żeby nam zgłaszali swoje uwagi, żebyśmy mogli potwierdzać nasze założenia biznesowe. – wyjaśnia Piotr Skrabski, członek zarządu Ailleron, General Manager LiveBank.

– W dniu dzisiejszym w programie early access uczestniczy kilkunastu klientów. Ten program był dedykowany, to nie był program globalny, tylko go dedykowaliśmy dla klientów na rynkach wybranych, to była Indonezja, Malezja i Wietnam. Oczywiście liczymy na to, że ci klienci z programu nie uciekną tzn. że z nami zostaną i że będziemy ich konwertować na prawdziwych klientów. – dodaje także.

XTB

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pge notowania | kurs euro prognozy na najbliższe dni | amica notowania | giełda lotos | intercars akcje notowania | kghm giełda | bitcoin system |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here