Naga MarketsSymbol GPW na tle wykresuNotowania indeksu WIG20 zyskują niemal nieprzerwanie od połowy maja. W tym czasie jego wycena wzrosła o niemal 10% z 2153 do 2363. W chwili obecnej kurs plasuje się na poziomie 2353 co oznacza, że piątkowy poranek przyniósł ze sobą niewielką deprecjację. Głównymi winowajcami dzisiejszych spadków są PKO BP, Dino oraz KGHM, które o poranku tracą kolejno 0,83%, 1,01% oraz 1,23%.


Spoglądając na notowania indeksu WIG20 zauważymy, że wskutek od połowy maja br. wzrostów rynek pokonał już techniczny opór w wysokości 2295 pkt. Jeżeli tylko tendencja ta będzie kontynuowana, niewykluczone, ze wzrosty dotrą docelowo nawet w rejon 2415 pkt.

Te artykuły również Cię zainteresują
W trakcie piątkowej sesji najlepiej radzą sobie akcje PGNiG oraz Alior Banku, które zyskują kolejno 2,68% oraz 2,12%. Warto zwrócić uwagę, że cena akcji Alior Banku zyskuje już nieprzerwanie od czterech dni. Jeżeli tylko tendencja ta będzie kontynuowana, być może wzrosty sięgną nawet zielonej strefy oporu w okolicy 57 zł.

Więcej o piątkowej sesji na GPW w porannym przeglądzie rynku Comparic24.tv:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin kurs | kurs ropy naftowej | kurs jsw | pgnige notowania | kurs pkn | cdr notowania |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa: GBP/USD, USD/CHF, CHF/JPY
Następny artykułKryptotrading – analiza najpopularniejszych walut, 5 lipca 2019
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

1 KOMENTARZ

  1. Trochę dziwne obwiniać Dino, które szturmem wzięło WIG20 i niemal codziennie bije swe historyczne szczyty, do tego mając tendencję do świetnych finiszów w końcówkach sesji.
    Najwięksi maruderzy na w ostatnim czasie na WIG20 to CCC, PGNiG, PGE, JSW i Tauron, które mają za sobą olbrzymie krachy i obecnie stabilizują się na bardzo niskich kursach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here