Naga MarketsLogo PKN OrlenPKN Orlen opublikował swoje wyniki finansowe za trzeci kwartał tego roku. Jak wypadł ten raport i co dzieje się obecnie na wykresie?  Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się najciekawszym polski spółkom pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnym tygodniu? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Przychody PKN Orlen spadły 3,7 proc. r/r

PKN Orlen zawiódł wiele osób publikując słabsze wyniki – niższy zysk netto o 350 mln zł niż oczekiwano. Mimo wszystko zauważmy, iż oczekiwania były wygórowane. Przy tak dużych nakładach inwestycyjnych i kosztach związanych z przeróbką ropy – skażona ropa z Rosji ciężko, aby PKN Orlen cały czas generował zysk netto – zauważył Tuszkiewicz.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dodatkowo podczas ostatnich sesji spółka przekazała informacje dotyczące działalności na rynku litewskim. Spółka zależna Orlen Lietuva planuje kompleksowo zmodernizować wszystkie 25 stacji paliw Orlen działające na Litwie do końca 2020 roku. Modernizacja dotyczy przede wszystkim oferowania klientom innowacyjnych rozwiązań, takich jakie są dostępne na stacjach Orlen w innych krajach.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here