Naga MarketsLogo PKN OrlenPKN Orlen z okazją do kupna? Dwóch analityków i dwa ciekawe spojrzenia na bieżącą sytuację różnych aktywów prosto ze studia Comparic24.tv Buy or Sell to przegląd najciekawszych sytuacji rynkowych. W trakcie programu Krzysztof Kamiński i Maksymilian Bączkowski podzielili się kilkoma, ich zdaniem najciekawszymi, pomysłami tradingowymi na nadchodzący tydzień. Więcej dowiesz się oglądając cały program!


PKN Orlen to nie tylko paliwa

PKN Orlen zakończył badanie dna Bałtyku w ramach przygotowań do budowy morskiej farmy wiatrowej o mocy 1,2 GW,.

#ORLEN to nie tylko paliwa. Chcemy być wiodącym producentem zielonej energii w Europie Środkowo-Wschodniej. Dlatego rozwijamy projekt morskich farm wiatrowych, jednego z najbardziej efektywnych źródeł odnawialnych. Właśnie zakończyliśmy badania dna Bałtyku – poinformował prezes Daniel Obajtek na swoim profilu na Twitterze.

W ocenie Krzysztofa Kamińskiego spadki trwające na notowaniach PKN Orlen od pięciu tygodni powoli zmierzają ku końcowi, co może być okazją do zawarcia pozycji długiej. Akcje po wyrysowaniu lokalnego szczytu na poziomie 109 zł za akcję odnotowały silną przeceną docierając w zeszłym tygodniu do poziomu 77 zł.

Silne spadki na PKN Orlen wystąpiły w związku z informacją odnośnie przejęcia spółki z sektora energetycznego. Spodziewam się obecnie odbicia, uważam, że inwestorzy wystraszyli się, co wywołało przecenę. Oczekuję domknięcia luki i dojścia do oporu 87 zł. Stop loss poniżej dołków 77,40 zł – oświadczył Kamiński.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here