Naga MarketsPKN Orlen z mało dynamiczną zwyżką. Kurs w kanale wzrostowym Kurs akcji spółki PKN Orlen, największego w Polsce koncernu naftowego, spadał podczas wczorajszej sesji o około 3,47%. Akcje taniały o 2,12 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 59,02 zł. Jest to słaby wynik na tle tracącego wczoraj 0,30% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy porównywalnych obrotach na tle wcześniejszych dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 59,02 zł.

W kanale wzrostowym

Notowania Orlenu wyglądają ostatnio dość słabo. Mimo, że w lutym cena powoli rośnie, to dynamika tego ruchu pozostawia wiele do życzenia. Wydaje się, że chwilowo mamy do czynienia ze stanem równowagi, gdyż strona podażowa także nie wydaje się być zbyt silna. Cena porusza się w kanale wzrostowym i dopiero ewentualne wybicie z niego dołem, oznaczałoby większy ruch spadkowy.

Te artykuły również Cię zainteresują
pkn orlen 19.02.2021
Notowania PKN Orlen 19.02.2021

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Orlen w Ruchu będą zyskowne

Inwestycje PKN Orlen w nowe formaty sprzedaży detalicznej pod marką ‘Orlen w Ruchu’, dostępne poza stacjami paliw oraz w rozwój punktów odbioru paczek i usług kurierskich pod marką ‘Orlen Paczka’, wygenerują dodatkowo kilkaset milionów złotych EBITDA w grupie kapitałowej Orlen w ciągu 5 lat, podał koncern. “Po wprowadzeniu marki ‘Orlen w Ruchu’, w ramach której na bazie obecnych punktów

Ruchu powstanie docelowo w ciągu pięciu lat ok. 900 punktów sprzedaży, dotychczasowa marka ‘Ruch’ nie zniknie całkiem z rynku” – poinformowała członek zarządu PKN Orlen ds. sprzedaży detalicznej Patrycja Klarecka. Obecnie pod marką Ruch działa nieco ponad 1200 punktów sprzedaży, a PKN Orlen zapowiedział, że w ramach nowej marki ‘Orlen w Ruchu’ w ciągu pięciu lat powstanie około 900 punktów. Będą się one dzieliły na trzy formaty: punkty o powierzchni ok. 20 m2, które zastąpią obecne kioski Ruchu, większe lokale o powierzchni ok. 60 m2, w których dostępna będzie również oferta sklepowa, a także niewielkie kąciki kawowe, lokalizowane w miejscach o wysokim natężeniu ruchu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here