Naga MarketsPKN Orlen wprowadzi do końca października br. w całej sieci działającej pod marką Orlen specjalistyczne urządzenia oczyszczające i filtrujące powietrze (sterylizatory), podała spółka.

PKN Orlen wprowadza nowe sposoby dbania o powietrze

“Stacje paliw są kluczowe dla funkcjonowania całej gospodarki i społeczeństwa. W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników stacji konsekwentnie podwyższamy standardy obsługi na stacjach paliw, których celem jest ograniczenie ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Od początku pandemii podejmowaliśmy wiele działań, dzięki którym zapewniliśmy bezpieczeństwo w naszych obiektach. Jako pierwsi w Polsce wyposażamy stacje w profesjonalne sterylizatory pomieszczeń. Zachęcamy również do korzystania ze sprawdzonych rozwiązań. W całej sieci Orlen kierowcy mogą płacić za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze, a o sprawne tankowanie dbają mobilni kasjerzy” – powiedział prezes Daniel Obajtek, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Docelowo sterylizatory znajdą się na wszystkich 1 792 stacjach paliw Orlen w całej Polsce. Również sieci zagraniczne należące do Grupy Orlen wprowadzą takie rozwiązania w swoich obiektach, poinformowano.

W całej sieci Orlen kierowcy mogą także płacić za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze, korzystając z aplikacji Vitay z usługą Orlen Pay, przypomniano również.

“Na wybranych 382 stacjach paliw Orlen w Polsce płatność za tankowanie bez wchodzenia do budynku stacji umożliwiają mobilni kasjerzy. To pracownicy stacji wyposażeni w tablet z mobilną aplikacją kasową, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy, które umożliwiają przyjęcie płatności za paliwo bezpośrednio na podjeździe. U mobilnego kasjera można kupić dowolny produkt z całej oferty stacji. Orlen uruchomił również na 300 stacjach tzw. kasy ekspresowe umieszczone przy drzwiach wejściowych” – czytamy dalej.

Grupa PKN Orlen zarządza sześcioma rafineriami w Polsce, Czechach i na Litwie, prowadzi też działalność wydobywczą w Polsce i w Kanadzie. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 111,2 mld zł w 2019 r. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here