Naga MarketsLogo PKN OrlenAktualne paniczna wyprzedaż na GPW stwarza niebagatelne okazje, tylko trzeba ich dobrze wyszukiwać – poznaj prostą rzecz, która uzbroi Cię w cierpliwość! Na łamach telewizji Comparic24.TV znany w polskiej branży inwestycyjnej Marcin Tuszkiewicz przygląda się firmie PKN Orlen oraz najciekawszym spółkom na Giełdzie Papierów Wartościowych pod kątem fundamentalnym jak i technicznym. Czego możemy spodziewać się w kolejnych tygodniach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Spokój zawsze lepszy niż panika. PKN Orlen posiada absurdalne pomysły

Obecne spadki są najsilniejsze na świecie. Giełda Papierów Wartościowych straciła wczoraj w szczycie spadków ponad 10 procent. Takie spadki przekraczają wyprzedaże, które można zaobserwować na innych rynkach, nawet bardziej ryzykownych typu Włochy. Czego szukać na wykresach spółek, a konkretnie na notowaniach PKN Orlen?

Spółka PKN Orlen dobija do bardzo ciekawych poziomów, gdzie może wystąpić okazja do kupna. Ostatni potwierdzony szczyt znajduje się na poziomie 56 zł. Gdy cena wybije powyżej to już jest pierwsza przesłanka do odbicia. Przebite zostało bardzo ważne wsparcie, jednak dno w końcu zostanie ustalone. Trzeba cierpliwie czekać, gdyż cierpliwość decyduje o tym, kto na giełdzie zarabia, a kto traci – oznajmił prowadzący.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here