Naga MarketsPKN Orlen przejmie 120 stacji na Słowenii? Bank of America podnosi zalecenie do "kupuj"Analitycy Bank of America Global Researchwystawili nową rekomendację dla spółki PKN Orlen – donosi Agencja Bloomberg. Na razie nie są znane szczegóły raportu, wiemy jedynie, że podniesiono zalecenie z poziomu “poniżej rynku” do “kupuj”. Jest to informacja znacząca szczególnie dla inwestorów zagranicznych, zainteresowanych akcjami PKN Orlen.

Pozytywna rekomendacja od Bank of America

Dzisiaj media informują ponadto, że PKN Orlen jest wymieniany wśród zainteresowanych zakupem 120 stacji benzynowych należących do OMV na Słowenii. W lutym austriacki koncern naftowy OMV ogłosił, że sprzeda 120 stacji paliw. Według portalu Austriacy otrzymali niewiążące oferty m.in od PKN Orlen.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie jest dzisiaj dość spokojnie. Szersze spojrzenie pokazuje, że trwa atak na ważny opór w rejonie 73 zł. Jeżeli dojdzie do wybicia, głównym celem stanie się opór przy 87 zł, z pierwszym przystankiem w okolicach 77,50 zł.


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin era opinie | notowania akcji pgnig | sp500 | lotos gielda | notowanie pgnig |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here