Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa PKN Orlen jest dominującym producentem i dystrybutorem produktów naftowych i petrochemicznych w Polsce.

Te artykuły również Cię zainteresują
orlen

Podczas pierwszej sesji nowego tygodnia Orlen zyskał 5,6% przy całkiem wysokich obrotach. Mamy więc próbę zainicjowania odbicia, a zarazem kolejnego impulsu wzrostowego na ważnym wsparciu. Jest to poziom kwietniowych szczytów, który niedawno został przełamany i do przy udziale dużego wolumenu. Wcześniej cena poruszała się w wąskim, bocznym zakresie, z którego także nastąpiło wybicie. Wszystko to wskazuje na trend wzrostowy i prawdopodobieństwo kontynuacji zwyżki.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Podstawowa działalność spółki to przetwarzanie energii zawartej w paliwie węglowym na energii elektrycznej i cieplnej w jednym cyklu technologicznym, nazywanym gospodarką skojarzoną lub kogeneracją.

kogeneracja

Spółka zyskała wczoraj 5,7%, a wzrosty te były podparte wyższym obrotem niż średnia w ostatnim czasie. Była to najmocniejsza sesja w całym okresie spadkowym od końca sierpnia, która doprowadziła do wybicia linii korekty. Trend wzrostowy zatrzymał się na poziomie historycznego maksimum, jednak bardzo płaski charakter korekty daje szansę na to, że niebawem zostanie podjęta jeszcze jedna próba sforsowania tego oporu. Wczoraj pojawił się przynajmniej wstępny sygnał świadczący o powrocie kupujących. Ostatnio o spółce pisałem 13 września.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here