Naga MarketsGrupa PKN Orlen jest dominującym producentem i dystrybutorem produktów naftowych i petrochemicznych w Polsce.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres miesięczny pokazuje, że czerwiec prawdopodobnie zamknie się jako mocna, popytowa świeca. W ten sposób powstanie formacja objęcie hossy złożona z dwóch ostatnich świec. Ma ona zdecydowanie popytową wymową, co może oznaczać kontynuację trendu wzrostowego.

Na wykresie dziennym obserwujemy odrabianie strat po ostatniej korekcie i zbliżanie się ceny do poprzedniego szczytu. Zarówno dynamika tego podejścia jak i obroty, stoją na całkiem przyzwoitym poziomie. Wybicie oporu powinno potwierdzić formację z wykresu miesięcznego i prawdopodobnie oznaczać kontynuację wzrostów. Kluczowe będzie więc zachowanie kurs w rejonie strefy oporu, jeżeli nie uda się jej pokonać za pierwszym podejściem i pojawi się ruch korekcyjny, kolejnej szansy szukałbym przy dobrze respektowanej linii trendu wzrostowego.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

 

 

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here