Naga MarketsPKN Orlen: Aplikacja Orlen Vitay uzyskała możliwość płatności BLIK-iemKlienci korzystający z aplikacji Orlen Vitay mogą realizować płatności BLIK-iem, podał PKN Orlen. Mobilne płatności za paliwa bezpośrednio przy dystrybutorze dostępne są na wszystkich 1800 stacjach własnych i franczyzowych Orlen w Polsce.

PKN Orlen dodał nową formę płatności

“Klienci cenią sobie możliwość płacenia BLIK-iem wszędzie tam, gdzie chcą. Dlatego każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze rozwiązanie było jak najbardziej powszechne. Dotyczy to także aplikacji mobilnych naszych partnerów – takich jak PKN Orlen. Nie każdy jest przekonany do tego, aby przypisywać kartę płatniczą jako źródło pieniędzy na stałe w tego typu aplikacjach. Z BLIK-iem ten problem znika. Aby zapłacić, nie trzeba podawać żadnych danych. Wystarczy po prostu skorzystać z BLIK-a, którego znajdziemy w aplikacji mobilnej banku.  Gorąco zachęcamy do płacenia całkowicie bezdotykowo wszędzie tam, gdzie tylko jest to możliwe” – powiedział dyrektor departamentu sprzedaży Polskiego Standardu Płatności, operatora systemu BLIK Adam Kokoszkiewicz, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
W aplikacji wdrożone zostało rozwiązanie One Click BLIK, co oznacza, że tylko pierwsza transakcja w Orlen Vitay wymaga podania kodu BLIK, podano również.

Grupa Orlen dysponuje największą w Europie Środkowo-Wschodniej siecią ponad 2 840 stacji paliw, zlokalizowanych w Polsce, Czechach, Niemczech, Słowacji i na Litwie. Na koniec III kwartału 2020 roku w ramach sieci funkcjonowało ponad 2 181 punktów gastronomicznych Stop Cafe oraz star Connect, w tym blisko 592 sklepów convenience pod marką O!Shop.

Grupa PKN Orlen zarządza sześcioma rafineriami w Polsce, Czechach i na Litwie, prowadzi też działalność wydobywczą w Polsce i w Kanadzie. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 111,2 mld zł w 2019 r. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here