Naga MarketsZa pizzę zapłacisz już w BTC. Przynajmniej jeśli odwiedzisz oddział Pizza Hut w Wenezueli. Tamtejsza gałąź międzynarodowej korporacji nawiązała współpracę z Cryptobuyer, dzięki czemu za posiłki w tej sieci restauracji możesz uiścić opłatę w BTC. O nowej inicjatywie dowiadujemy się z filmu, jaki jest dostępny w sieci.

  • Wenezuelka Pizza Hut pozwala płacić swoim klientom za pizzę w BTC. To efekt współpracy z Cryptobuyer.
  • Zdaniem szefostwa firmy umożliwianie klientom płacenia w kryptowalutach to nowy trend.

Pizza Hut akceptuje BTC

„Dziś ogłaszamy nowego partnera: światowej klasy firmę i globalną markę Pizza Hut… To zaszczyt móc współpracować z panem Khouri (Richard Khouri), który jest dyrektorem generalnym Pizza Hut w Wenezueli, która to podjęła wyzwanie bycia pierwszą firmą, która zainstaluje nasze fizyczne urządzenia”

Te artykuły również Cię zainteresują
– ogłosiło Cryptobuyer.

Firma dodaje poście na Instagramie, że klienci Pizza Hut w oddziałach w Caracas, Maracay, Maracaibo i Barquisimeto mogą płacić za posiłki za pomocą bitcoina (BTC), ale też i innych kryptowalut.

„Od dzisiaj możesz płacić kryptowalutamiBitcoin, Dash, XPT (Cryptobuyer Token), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), BUSD (Binance USD), Dai, USDT (Tether), BNB ( Binance Coin) w dowolnej restauracji Pizza Hut w Wenezueli”

– dodano w poście.

Cryptobuyer obsługuje już też 20 000 sprzedawców, w tym takie marki jak Burger King, Intercontinental Hotel i Samsung.

Nowy trend

To ponoć nie koniec. CEO Cryptobuyer, Jorge Farias, prognozuje do roku, że ponad 100 000 firm będzie oferować swoim klientom płatności w BTC.

– To początek definitywnego trendu, w którym zobaczymy, jak nowe technologie są przedstawiane jako realna alternatywa dla integracji finansowej… To był długi i udany proces, w którym profesjonalna firma z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku widzi zachętę do akceptowania kryptowalut jako nowej formy płatności – powiedział.

Warto dodać, że w trend ten wpisuje się już swoją polityką PayPal, który umożliwia amerykańskim klientom płatności w BTC i innych kryptowalutach.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here