Naga MarketsCzy biznes piwowarski jest opłacalny? Czy w Polsce jest miejsce na kolejny browar rzemieślniczy? Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z przedstawicielami firmy Brokreacja. Gośćmi Krzysztofa Kamińskiego byli Jurek Gibadło, Mateusz Górski, Filip Kuźniarz.


Piwna rewolucja

W Polsce ma miejsce piwna rewolucja, tak twierdzą goście Krzysztofa Kamińskiego w wywiadzie dla Comparic24.TV. Firma Brokreacja została stworzona przez osoby, które zdecydowały się połączyć przyjaźń z biznesem, pasją oraz z pragnieniem stworzenia produktu o najwyższej jakości. Zapraszamy do obejrzenia nagrania z rozmowy z twórcami krakowskiego browaru rzemieślniczego.

Obecnie konsumenci piwa stali się bardziej wymagający. Nie wystarczy dla nich produkt, który jest dostateczny. Pragną otrzymać produkt, który nawet jak będzie kosztował kilka złotych więcej, to jakością pobije konkurencję na głowę. Twórcy rzemieślniczego browaru Brokreacja często wspominają o “piwnej rewolucji”, która obecnie ma miejsce w Polsce, dlatego też osoby chcące stać się jej częścią mają niepowtarzalną okazję stać się współwłaścicielami browaru.

Emisja akcji Brokreacji

Do 15.08.2019 roku za pośrednictwem polskiej platformy finansowania społecznościowego Beesfund, inwestorzy mogą zapisać się na zakup akcji po cenie 33,6 zł za sztukę. Brokreacja oferuje ich aż 125 tysięcy. Pozyskane pieniądze mają zostać przekazane między innymi na zakup działki oraz budowę hali produkcyjnej połączonej z restauracją w miejscowości Zator, która stanowi miejsce bardzo często odwiedzane przez turystów.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wywiadu

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here