TMS


Trzykrotny laureat nagrody Grammy i producent muzyczny, Armando Christian Pérez, popularnie zwany “Pitbull” ogłosił w tym tygodniu rozpoczęcie swojego najnowszego przedsięwzięcia, międzynarodowego konkursu kodowania blockchain, którego celem jest zrewolucjonizowanie przemysłu muzycznego.


Smackathon – to konkurs, który umożliwi uczestnikom z całego świata korzystanie z Ethereum w poszukiwaniu innowacyjnych pomysłów na podjęcie największych wyzwań muzycznych, od umów licencyjnych artystów po kuratorskie listy odtwarzania.

Konkurs prowadzony jest przez firmę Pitbull we współpracy z konferencją eMerge Americas – doroczną dwudniową konferencją technologiczną mającą na celu połączenie Europy, Ameryki Północnej i Ameryki Łacińskiej w Miami Beach. Zeppelin, który stworzył platformę Open Zeppelin dla programistów, jest technicznym i back-endowym partnerem wspierającym Smackathon.

Konkurencja jest prosta: Uczestnicy będą mieli jeden miesiąc – od 24 kwietnia do 25 maja – na opracowanie rozwiązania opartego na blockchainie przy użyciu platformy open source Zeppelin do tworzenia smart kontraktów. Spośród wszystkich nadesłanych projektów wybrane zostaną tylko najlepsze a ich autorzy zaproszeni zostaną do Miami aby tam, w wielkim finale zaprezentować swoje pomysły Pitbullowi.

Co ciekawe, nie ma konkretnych kryteriów dla uczestników; Nie jest odgórnie powiedziane czego ma dotyczyć projekt. Wszystko, co muszą zrobić uczestnicy konkursu, to udowodnić, że maja pomysł jak zakłócić i zrewolucjonizować jeden z największych sektorów przemysłu rozrywkowego.

“Biorąc pod uwagę [Pitbulla] jako partnera w tym projekcie, naprawdę myślę, że to będzie coś wielkiego i wyjątkowego” – mówi wiceprezes eMerge Americas, Melissa Medina.

Zwycięzca zgarnia wszystko

Zgłoszenia będą oceniane na podstawie szerokich kryteriów, w tym oryginalności, przydatności, kompleksowości, projektu i technologii. Punkty bonusowe zostaną przyznane programistom wykorzystującym platformę OpenZeppelin, która jest platformą imienną Zeppelina, technicznego i back-endowego partnera Smackathon.

“Na Zeppelin staramy się, aby każdy deweloper lub osoba fizyczna mogła łatwo i bezpiecznie programować” – mówi założyciel i dyrektor generalny Zeppelin, Demian Brener.

Grupa czterech sędziów, w tym sam Pitbull wybierze zwycięzców, którzy otrzymają 6000 USD. Okazuje się jednak, że to tylko “śrubki” w porównaniu z tym co mogą zyskać deweloperzy, którzy wezmą udział w konkursie. Jeśli Pitbulla naprawdę zainteresuje jakiś pomysł, ten jest w stanie rzekomo sfinansować dalszy rozwój projektu. Ponadto Zeppelin, eMerge Americas i Medina Capital – założone przez twórcę eMerge Americas Manny Medina – planują zainwestować w najlepsze pomysły.

“Nie tylko chcemy zainwestować, ale jesteśmy zainteresowani pomaganiem w wprowadzaniu pomysłów na rynek i rozwijaniu ich” – mówi wiceprezes eMerge Americas, Melissa Medina.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.
 Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułUSDMXN – pin bar zapowiadający korektę?
Następny artykułAMD i Samsung liczą zyski z kryptowalut
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here