Naga MarketsPaweł Szwajcar

Paweł Szwajcar zaprasza na nowy cykl webinarów, który rozpocznie się już 11 sierpnia i będzie dotyczył stosowanych przez niego technik piramidowania. Znany szerszej polskiej społeczności traderskiej jako Szwajcar FX, w ramach prowadzonych spotkań online będzie zapraszał innych inwestorów i rozmawiał z nimi na temat skutecznych technik piramidowania oraz zyskownych transakcji.

  • Cykl webinarów został zaplanowany na minimum Piramiduj ze Szwajcarem – weź udział w cyklu webinarów, początek 11 sierpnia
  • Omówione zostaną zarówno kwestie związane z dobrymi stronami piramidowania jak i te, które sprawiają wiele trudności
  • Pokazany zostanie cały proces transakcyjny zgodnie z zasadami prowadzonej przez Pawła Szwajcara facebookowej Grupy Traderów

Piramiduj ze Szwajcarem – zapisz się na wydarzenie

Celem webinarów jest promowanie piramidowania pozycji jako dominującego stylu handlu. W trakcie serii spotkań Paweł Szwajcar wraz z zaproszonymi gośćmi stosującymi tę samą metodologię będzie opowiadał o swoim handlu oraz dotychczasowych doświadczeniach.

Te artykuły również Cię zainteresują
Będziemy pokazywać cały proces transakcyjny, ponieważ na Grupie Traderów należy prezentować trading jako całość, a nie wyrywkowo najlepsze transakcje i rozegrania. Trading to gra wysoce konkurencyjna, gdzie jeśli nie rozwijasz się to zostajesz z tyłu. Dla wielu Swing Traderów szykuje się okazja do porównania własnego tradingu z handlem innych osób – komentował Paweł Szwajcar.

Zobacz również: “Ostrzegam przed dywergencją” – Paweł Szwajcar FX w ogniu pytań

Harmonogram spotkania prezentuje się następująco:

  • 18:00 do 18:30: Prezentacja własnych piramid i stylu handlu
  • 18:30 do 19:00: Aktualny handel i planowane piramidy

Gościem pierwszego spotkania będzie trader o pseudonimie TheLordSamael.

Zapraszam Wszystkich zainteresowanych tradingiem, gdzie “twardą ręką” oddzielamy niepotrzebne ryzyko od tego, które trzeba zaakceptować, gdzie GRID (uśrednianie strat) jest potępiany ze względu na nadmierne ryzyko, a piramidowanie pozycji to sposób na rozgrywanie rynku – zapraszał na webinar i kolejne spotkania Szwajcar FX.

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZEConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here