Naga Markets


11Portal Comparic.pl razem z Windsor Brokers mają przyjemność zaprosić Państwa na webinar zatytułowany: “Piramidowanie pozycji w tradingu”. Webinar odbędzie się już w najbliższy wtorek tj. 11 kwietnia 2017 roku o godzinie 18:00.


Piramidowanie to coraz popularniejszy sposób zarządzania kapitałem. Niesie on za sobą jednak spore ryzyko związane z przelewarowaniem pozycji i szybkim wyzerowaniem rachunku. Jak więc piramidować by kontrolować ryzyko? Podczas webinaru poznasz kilka modeli piramidowania oraz odpowiedni model zarządzania ryzykiem by przy pierwszej pozycji nie stracić całego depozytu.

Podczas tego webinaru poznasz również różnicę pomiędzy piramidowaniem, uśrednianiem i skalowaniem, które tak często są ze sobą mylone i błędnie interpretowane.

Zarejestruj się na webinar: “Piramidowanie pozycji w tradingu”.

Każda zarejestrowana osoba otrzyma link do nagrania po zakończeniu webinaru. Jeżeli nie pasuje Ci termin spotkania i tak warto się zapisać, aby obejrzeć je w innym czasie!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCitigroup czeka na wybicie z konsolidacji
Następny artykułAndrea Unger: Wywiad z gwiazdą konferencji Inwestuj Inteligentnie
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here