TMS


11Portal Comparic.pl razem z Windsor Brokers mają przyjemność zaprosić Państwa na webinar zatytułowany: “Piramidowanie pozycji w tradingu”. Webinar odbędzie się już w najbliższy wtorek tj. 11 kwietnia 2017 roku o godzinie 18:00.


Piramidowanie to coraz popularniejszy sposób zarządzania kapitałem. Niesie on za sobą jednak spore ryzyko związane z przelewarowaniem pozycji i szybkim wyzerowaniem rachunku. Jak więc piramidować by kontrolować ryzyko? Podczas webinaru poznasz kilka modeli piramidowania oraz odpowiedni model zarządzania ryzykiem by przy pierwszej pozycji nie stracić całego depozytu.

Podczas tego webinaru poznasz również różnicę pomiędzy piramidowaniem, uśrednianiem i skalowaniem, które tak często są ze sobą mylone i błędnie interpretowane.

Zarejestruj się na webinar: “Piramidowanie pozycji w tradingu”.

Każda zarejestrowana osoba otrzyma link do nagrania po zakończeniu webinaru. Jeżeli nie pasuje Ci termin spotkania i tak warto się zapisać, aby obejrzeć je w innym czasie!Invest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułCitigroup czeka na wybicie z konsolidacji
Następny artykułAndrea Unger: Wywiad z gwiazdą konferencji Inwestuj Inteligentnie
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here