Naga MarketskrukAgnieszka Kułton – członek zarządu ds. zarządzania wierzytelnościami Kruka złożyła rezygnację z pełnionej funkcji z dniem 28 maja ze względów zdrowotnych, podał Kruk. Rada nadzorcza spółki powołała na to stanowisko Piotra Kowalewskiego od 29 maja br.

Zmiany w zarządzie Kruka

Piotr Kowalewski związany jest ze spółką od 2004 r. Obecnie zatrudniony na stanowisku dyrektora ds. zarządzania wierzytelnościami w Kruk S.A., odpowiada za strategię windykacyjną w segmencie konsumenckim oraz jej realizację w Grupie Kruk, nadzoruje procesy polubowne, procesy sądowe oraz odpowiada za współpracę międzynarodową w zakresie realizowanych procesów na zakupionych portfelach wierzytelności, podano.

Nigdy nie ma dobrych momentów na tego typu zmiany. Te, które dzisiaj mamy do przekazania są przemyślane, uzasadnione i jesteśmy na nie dobrze przygotowani. Pierwszą informacją jest podjęcie decyzji przez Agnieszkę o rezygnacji z pełnienia funkcji członka zarządu ds. zarządzania wierzytelnościami. Po 18 latach w Kruku i po 14 latach w zarządzie, podjęła ona trudną decyzję o swojej rezygnacji z przyczyn zdrowotnych. To, czego ze swoim zespołem dokonała Agnieszka, dzięki ciężkiej i systematycznej pracy, to wysoka jakość i efektywność naszych procesów operacyjnych. Szanuję decyzję Agnieszki, rozumiem ją i jednocześnie jestem spokojny o kontynuowanie jej wizji i pracy przez Piotra Kowalewskiego, którego dzisiaj zarekomendowałem radzie nadzorczej w celu powołania do zarządu Kruk S.A. Piotr to lider z wieloletnim doświadczeniem w procesach operacjach w Polsce, jak i w zarządzaniu międzynarodowym – powiedział prezes Kruka Piotr Krupa, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Kruk poinformował także, że Iwona Słomska – członek zarządu ds. marketingu, PR i zasobów ludzkich, złożyła rezygnację z pełnienia funkcji z dniem 31 lipca 2020 r. w związku z ważnymi względami osobistymi.

Kruk S.A. jest największą firmą zarządzającą wierzytelnościami w Polsce. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2011 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here