Naga MarketsW sobotę 21 listopada 2020 już po raz piąty odbędzie się Let’s DiNapoli Day, nieformalne spotkanie fanów technik DiNapolego. W tym roku, z uwagi na okoliczności, spotkanie będzie miało charakter konferencji online. Do wzięcia udziału zaprasza między innymi Piotr Grela, trader z wieloletnim doświadczeniem i jedyny w Polsce certyfikowany ekspert technik inwestycyjnych DiNapolego.

  • Wyprzedzisz rynek dzięki Poziomom DiNapolego.
  • Dowiesz się, jak zadbać o własne inwestycje.
  • Nauczysz się podejmować decyzje na podstawie wykresów.
  • Dowiesz się, jak wykorzystać sztuczną inteligencję w Poziomach DiNapolego.

Let’s DiNapoli Day 5. Poznaj techniki DiNapolego na realnych rynkach

Skuteczność zastosowania technik DiNapolego w handlu na giełdach niejednokrotnie zdała egzamin ale najważniejszy przeszła w ostatnich miesiącach. Wielu  dała szansę na reakcję zawczasu dzięki wyprzedzającej naturze tych technik.

Już od czterech lat spotykamy się w Gdyni na nieformalnym spotkaniu fanów technik Joe DiNapolego i tym razem miało tak być. Jednak trudności organizacyjne związane z pandemią przeniosły nas do internetu. Tego typu spotkania zawsze scalały naszą społeczność i pozwalały poznać się lepiej dzięki mniej formalnej atmosferze. Kolejnym razem. Ale z pewnością merytoryczna strona naszej konferencji w żaden sposób na tym nie ucierpi. Tym samym gorąco zapraszam w imieniu swoimi oraz pozostałych prelegentów, którzy przygotowali świetne prezentacje dla Was – komentował Piotr Grela, pomysłodawca wydarzenia.

ZAPISZ SIĘ

Podczas Let’s DiNapoli Day V uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć i usłyszeć praktyków i ekspertów w zakresie technik DiNapolego. Wystąpi Piotr Grela i Paweł Besler oraz Michał Tys, entuzjasta sztucznej inteligencji i data science. Każdy z prelegentów jest ekspertem w swojej dziedzinie i chętnie przekazuje swoją wiedzę uczestnikom konferencji. Oprócz tego organizatorzy zapowiedzieli obecność gościa specjalnego, jego sylwetka jak na razie nie została upubliczniona.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Zobaczysz jak stosować Poziomy DiNapolego we właściwy sposób
  • Uporządkujesz swoją wiedzę, skorygujesz swoje błędy
  • Nauczysz się podejmować decyzje inwestycyjne na podstawie wykresów
  • Usłyszysz o gotowym rozwiązaniu jak wykorzystano sztuczną inteligencję w Poziomach DiNapolego!

Let’s DiNapoli Day V to wydarzenie pełne praktycznej wiedzy. Skorzystaj z niej, a zaoszczędzisz czas i pieniądze!

BIORĘ UDZIAŁ W KONFERENCJI

Joe DiNapoli: “Oponenci analizy technicznej po prostu nie wiedzą jak korzystać z liczb w poprawny sposób”

Portal Comparic.pl miał niepowtarzalną możliwość przeprowadzić wywiad z Joe DiNapolim w ubiegłym roku. Przyznawał w nim, że jest sympatykiem analizy technicznej, ale jego podejście rynkowe zmienia się na przestrzeni lat, tak jak zmieniaą się rynki.

– Interpretacja mojego podejścia do rynków zmienia się co oznacza, że należy być gotowym na zmiany. Można to łatwo zrobić, rozumiejąc zestaw wskaźników i to, do czego mają służyć. Tak, zmieniające się rynki są normą – właśnie to rozumiałem przez odniesienie do Skynet przejmującego kontrolę. Giełdy oraz regulatorzy pozwalają bowiem algorytmom komputerowym i traderom wysokiej częstotliwości (High Frequency Trading) na przewagę, której my nie posiadamy. Regulatorzy wydają się nie widzieć problemu – zostali poinstruowani przez swoich szefów, aby stanąć z boku, a giełdy czerpią korzyści z tych działań – mówił Joe DiNapoli.

Więcej na temat formacji DiNapolego przeczytać można między innymi tutaj.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here