Naga Markets webinar


W najbliższy czwartek 20 kwietnia o godz. 16:00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu XTB Trading Club – jak zawsze w siedzibie XTB przy ul. Ogrodowej 58.


Gościem specjalnym będzie Piotr Głowacki z serwisu Infoinwestor, który zaprezentuje bieżącą sytuację na globalnych rynkach i analizę kluczowych instrumentów – zarówno od strony fundamentalnej, jak i technicznej. Piotr omówi branże o największym potencjale wzrostu, głównie jeśli chodzi o inwestowanie w akcje spółek amerykańskich i kanadyjskich. Będzie mowa o spółkach wydobywczych opartych na surowcach takich jak wodór, uran czy złoto.

Będzie to wstęp do wykładu na majowej konferencji XTB Trading Masterclass, gdzie Piotr będzie jednym z prelegentów i poruszy temat poszukiwania najbardziej dynamicznych rynków, na których samodzielnie można inwestować pieniądze w akcje, ETF-y czy surowce takie jak złoto czy ropa.

BIORĘ UDZIAŁ

Gościem specjalnym następnego spotkania XTB Trading Club będzie Sylwia Dobosz, z którą wywiad opublikowano na łamach Comnparic.pl.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here