Naga MarketsNotowania pary walutowej NZD/CAD w ubiegłym tygodniu uwolniły się z ponad 2-miesięcznej konsolidacji, gdzie cena poruszała się w zakresie między 0,8920 – 0,9090. Gdzie teraz może zmierzać kurs?

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, w miniony wtorek uformował się pin bar wskazujący na potencjał do skorygowania części ruchu wzrostowego po wybiciu oporu zakresu blisko 0,9090. Tak też się stało, a cena wróciła do konfluencji wsparcia tworzonej przez wcześniejszy opór oraz kanał średnich EMA 10/20.

Strefa wsparcia została skutecznie przetestowana formacją price action (również pin bar) w czwartek, po której kolejnego dnia kurs NZDCAD się umacniał. W przypadku kontynuacji ruchu wzrostowego po wybiciu, notowania mogą zmierzać do ostatnim maksimów na 0,9196. Jednak o wiele istotniejszy opór stanowić będzie obszar przy 0,9220 skupiający poziom horyzontalny oraz linię trendu spadkowego biegnącą od szczytu z 2016 roku.

Alternatywnie, powrót notowań do zakresu na zamknięciach dnia zakwestionuje pro-wzrostowe nastawienie krótkoterminowe na tej parze walutowej.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

NZD/CAD - wykres dzienny - 18 marca 2019
NZD/CAD – wykres dzienny – 18 marca 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here