Naga MarketsWczorajsza sesja na dolarze australijskim do amerykańskiego przyniosła rozrysowanie nowych tegorocznych szczytów na wysokości 0.7721.Poziom ostatni raz obserwowaliśmy w czerwcu zeszłego roku.

AUDUSDDaily 01.04

Bycza euforia na Aussie nie trwałą jednak długo, gdyż notowania zostały ostatecznie zepchnięte pod wcześniejszy szczyt wyznaczony 18 marca (podobna sytuacja z resztą miejsce miała w środę). Tym razem uformowała się jednak świeca pin bar (wisielec), która jest sygnałem sprzedażowym.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

Należy jednak pamiętać, że rozgrywanie sygnałów przeciwnych do głównego trendu jest zawsze obarczone dodatkowym ryzykiem – tendencja od stycznia jest natomiast jak najbardziej wzrostowa. Potencjalny zakres spadków to strefa wyznaczana przez dołki marcowe oraz 23.6% zniesienia tegorocznej aprecjacji, czyli okolica 0.7845.

Należy jednocześnie pamiętać, że o 14:30 czeka nas publikacja NFP, która może silnie wpłynąć na notowania USD. Wyniki raportu śledź poprzez kanał Rynki na Żywo!


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]

invest


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here