Naga MarketsBayern-MonachiumMłody piłkarz z klubu sportowego Bayern Monachium Alphonso Davies wszedł we współpracę z największą giełdą kryptowalutową pod względem wolumenu obrotu. W ramach nawiązanego partnerstwa mężczyzna ten wyda własną limitowaną kolekcję tokenów niewymienialnych (NFT). Te zaś trafią na nowy rynek przynależny do Binance, który ma zostać uruchomiony już w przyszłym miesiącu!

  • Popularna giełda kryptowalutowa nawiązała współpracę z zawodowym piłkarzem klubu Bayern Monachium
  • W ramach zawartej umowy Alphonso Davies wyda swoją pierwszą cyfrową kolekcję opartą na blockchainie
  • Tokeny te zadebiutują na nowym rynku Binance NFT, który zostanie otwarty w czerwcu br.

Piłkarz z Bayernu Monachium wyda NFT

Giełda kryptowalutowa Binance poinformowała wczoraj o partnerstwie z jednym z zawodników profesjonalnego niemieckiego klubu piłkarskiego. W ramach tej współpracy Alphonso Davies wyda swoją pierwszą, a zarazem limitowaną kolekcję złożoną z trzech NFT. Przygotowaniem cyfrowych grafik zajmie się ilustrator Jack Perkins. Ich finalny wygląd będzie zależny od kibiców biorących udział w głosowaniu przeprowadzonym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Tokeny te trafią na nowy rynek Binance, który zgodnie z zapowiedzią ma ruszyć już w przyszłym miesiącu. Platforma ta zamierza zrzeszyć na nim znanych artystów, sportowców oraz innego rodzaju twórców z całego świata.

Niespodzianka dla fanów

Szansą na zdobycie tokenów będzie udział w loterii. Trafią one w ręce trzech szczęśliwców. Co więcej, tylko jeden z nich otrzyma „złoty bilet”, który uprawni go do osobistego spotkania z Alphonso’em Daviesem. Zdobędzie on również koszulkę z autografem zwycięzcy Ligi Mistrzów UEFA.

Kierownik nowego rynku Binance NFT Helen Hai podkreśliła, że doświadczenie to wyróżnia tę kolekcję na tle pozostałych. O wartości, jaką mogą wnieść do świata sportu tokeny niewymienialne, wypowiedział się również sam piłkarz. Wspomniał on m.in. o tym, iż zapewniają one kolejną okazję do nawiązania bliższych relacji z kibicami. Dodał przy tym, że „postęp technologiczny ułatwia kontakt z ludźmi na całym świecie”.

Autor poleca również: Conotoxia

invest

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here