Naga MarketsPo CR7, James Rodriguez zostaje kolejnym piłkarzem Realu Madyt współpracującym z brokerem FX
Po CR7, James Rodriguez zostaje kolejnym piłkarzem Realu Madyt współpracującym z brokerem FX

Jak wynika z opublikowanej 29 grudnia informacji prasowej, rosyjski broker LIBERTEX (dawny Forex Club) podpisał umowę z reprezentantem kolumbijskiej drużyny piłki nożnej oraz zawodnikiem Realu Madryt, Jamesem Rodriguezem.


Kolejny zawodnik Królewskich zostaje ambasadorem

LIBERTEX nie jest pierwszym brokerem FX, który zdecydował się na współpracę ze znanym piłkarzem. Jeszcze w marcu portal Comparic.pl informował, że marka XTrade postanowiła wspierać jednego z najpopularniejszych światowych kopaczy, Cristiano Ronaldo.

Podobnie jak wtedy, również i teraz dokładne warunki kontraktu nie zostały przekazane do informacji publicznej. Rosyjskie przedsiębiorstwo finansowe jednak z pewnością wykorzysta wizerunek znanego sporowca, aby zwiększyć świadomość swojej marki oraz dotrzeć do szerokiej grupy nowych, potencjalnych klientów.

Kampania z udziałem Jamesa Rodrigueza pod hasłem „Graj z najlepszymi, handluj z najlepszymi” w następujący sposób została skomentowana przez Michaela Geigera, prezesa Libertex: „Wizerunek Jamesa, jednego z najbardziej popularnych i dynamicznych piłkarzy na świecie, w pełni wpasowuje się w obraz naszej działalności. Zaawansowana technologicznie platforma handlowa oferująca trading w oparciu o waluty, akcje, towary i inne aktywa z całą pewnością trafi w gusta sympatyków piłki kopanej szukających alternatywnych okazji inwestycyjnych”.

Rodriguez, który został oficjalnym ambasadorem LIBERTEX stwierdził, że „każdy może osiągnąć sukces. W tym celu, wystarczy wierzyć we własne umiejętności i realizować stawiane sobie cele. W profesjonalnym footballu nie wygrywa się dzięki samemu talentowi. Jestem przekonany, że rynki finansowe działają w oparciu o te same zasady.”

Początek współpracy rosyjskiego brokera z gwiazdą Realu Madryt utwierdza nas jedynie w przekonaniu, że widoczny w ostatnich latach trend marketingowy polegający na współpracy znanych marek finansowych ze sportowcami, ma się naprawdę dobrze. W tym roku wielokrotnie słyszeliśmy o podpisaniu podobnych umów. Między innymi w listopadzie, Usain Bolt został ambasadorem XM.

Libertex (Liberty Exchange) to platforma tradingowa online dająca dostęp do najpopularniejszych instrumentów finansowych poprzez urządzenia desktopowe oraz mobilne.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here