Naga MarketsWeź udział w kursie i ucz się od dwukrotnego finalisty konkursu World Top Investor Rafała Glinickiego! Poznaj sygnały wynikające z analizy wolumenu i wejdź na wyższy poziom tradingu! Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w wyjątkowym kursie inwestowania metodą VSA.

Jak wziąć udział w kursie?

  • Kurs składa się z 30 lekcji podzielonych na 3 moduły
  • Pierwszy z nich jest dostępny po rejestracji (7 lekcji)
  • Aby uzyskać dostęp do kolejnych lekcji, należy otworzyć i aktywować konto online w XTB

Czego nauczysz się z kursu?

  • Część I – Jak czytać wykresy? (7 lekcji)

Z tej części szkolenia dowiesz się jak poprawnie czytać wykresy, dzięki analizie trendów i interpretacji formacji świecowych wraz z wolumenem.

  • Część II – Sygnały VSA (13 lekcji)

W tej części kursu poznasz wszystkie istotne sygnały płynące ze strategii VSA Trader oraz ich znaczenie i najczęstsze miejsce występowania

  • Część III – Praktyczne wykorzystanie metod VSA (9 lekcji)

Z tego modułu dowiesz się jak poprawnie interpretować sekwencje wolumenowe oraz poznasz praktyczne zastosowanie wolumenu w tradingu.

DOŁĄCZAM DO KURSU VSA

O prowadzącym

Rafał Glinicki to trader, ekspert w dziedzinie metodologii Volume Spread Analysis oraz praktycznego podejścia do tradingu. Jest założycielem i prezesem firmy VSA TRADER Sp. z o.o. oraz CEO Black Wolf Corporation, Laureat nagrody FXCUFFS 2015 w kategorii „Osobowość Roku”, w tym samym roku firma VSA TRADER Sp z o.o. otrzymała nagrody w kategoriach „Produkt Roku” oraz „Wydarzenie Roku”. W 2016 roku Rafał Glinicki otrzymał status Honorowego Członka Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

Dwukrotnie nagrodzony przez publiczność i traderów , wyróżnieniem “Wykład Roku” podczas konferencji XTB Trading Masterclass w 2018r. oraz 2019r. Jako pierwszy zaobserwował i opisał Wolumenową Formację Odwrócenia (WFO), na którą w 2015 roku Urząd Patentowy udzielił prawa ochronnego. Posiada doświadczenie poparte wieloletnią praktyką w tradingu, jest dwukrotnym laureatem pierwszej dziesiątki konkursu „World Top Investor”, w którym biorą udział traderzy z całego świata. Jest autorem książki „Kontrakty, Surowce, Forex”.

Twórca projektu „Grupa Żółwia”, który w 2015 roku został uhonorowany, “Medalem Europejskim”, który jest przyznawany przez Kapitułę, w której skład wchodzi BCC, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych, reprezentowanego przez ministra ds. członkostwa w UE i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno – Społecznego z siedzibą w Brukseli.

Weź udzial w kursie VSA z Rafałem Glinickim. Zapisz się w tym miejscu!

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 80% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD.  Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here