Naga MarketsNiemal 18,5% zarobił najlepszy uczestnik Turbo Wyzwania ING. Co ciekawe, wynik ten zawdzięcza wyłącznie certyfikatom Turbo. O grze inwestycyjnej i certyfikatach Turbo ING rozmawiamy z Bartoszem Sańpruchem, menedżerem produktu w ING Nowe Usługi. Więcej szczegółów w programie.


2500 graczy dołączyło do Turbo Wyzwania

To już kolejna edycja Turbo Wyzwania ING, konkursu w którym uczestniczy mierzą się nie tylko z rynkiem, ale także z całkiem sporą grupą innych graczy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na chwilę obecną prawie 2,5 tys. graczy podjęło nasze wyzwanie. Uważam, że jest to bardzo dobry wynik, tak naprawdę historyczny. Edycja jest rekordowa, jesteśmy po pierwszym tygodniu, cały drugi przed nami. Statystyki pokazują, że jest zapotrzebowanie na tego typu konkursy i platformy – oznajmił gość programu.

Sam pomysł na konkurs wziął się od inwestorów, którzy są na realnym rynku, ale chcieli poznać funkcjonowanie certyfikatów na rachunku demo.

Nokauty, wygasanie certyfikatów i poznanie realnego rynku na rachunkach demo pozwala nabrać niezbędnego doświadczenia przed zainwestowaniem prawdziwego kapitału – dodał.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here