Naga MarketsKwota jaką zainkasował nowy gracz klubu Harunustaspor nie jest może oszałamiająca, istotne jest jednak to, że mamy do czynienia prawdopodobnie z pierwszym takim transferem na świecie.

Zakupu nowego gracza za 0,0524 Bitcoina dokonał amatorski klub Harunustaspor z Turcji. Prezes klubu, Haldun Sehit w wywiadzie dla CNN przyznał, że takie posunięcie miało miejsce “by wyrobić sobie markę w kraju i na świecie”. Można uznać, że po części to się udało, ponieważ w przeciwnym razie niewiele osób w ogóle kiedykolwiek usłyszałoby o tej drużynie.

Zawodnikiem, który został zakupiony przez klub jest 22-letni Omar Faruk Kiroglu, widoczny na zdjęciu poniżej. Omar w przeliczeniu na tureckie liry (TRY) otrzymał kwotę 2.500, co odpowiada około 385 GBP lub 470 EUR.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNBP winien upadku krypto-złotego?
Następny artykułDołącz do Capital Market Days w Krakowie już w połowie kwietnia 2018!
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here