Naga MarketsW stanie Waszyngton odnotowano pierwszy przypadek w USA wirusa z Wuhan (o którym mówiłem wczoraj) wywołującego zapalenie płuc. Czy to początek światowej epidemii? Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Epidemia w Europie to tylko kwestia czasu?

W Azji myślę że można już mówić o pełnym rozprzestrzenieniu się choroby, zgłoszenia przychodzą nie tylko z chińskich miast (takich jak Pekin, Szanghaj czy Shenzhen) ale również z Tajwanu, Japonii, Tajlandii czy Korei Południowej. Krążą też jeszcze niepotwierdzone na ten moment informacje o zarażonych na Filipinach i w Australii. Oznaczenie wirusa to 2019-nCoV, a jego pochodzenie nie jest znane. Rozprzestrzeniać zaczął się na targowisku żywych zwierząt, jednak nie ustalono dotychczas „oryginalnego” nosiciela – oznajmił Bogusz Kasowski.

Te artykuły również Cię zainteresują
A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here