Naga Markets

Utworzony w 2017 r. Bitgames, rodzinny biznes z siedzibą w Bergen w Norwegii, oferuje bezpłatne gry kryptowalutowe i różne loterie. Zespół Bitgames ma ponad 40-letnie doświadczenie w branży krajowej i międzynarodowej. W związku z brakiem darmowego lotto na rynku kryptowalut, firma zdecydowała się stworzyć swoją aplikację.


Darmowe konto dla każdego

Bitgames Ltd ogłosiła swoją globalną premierę pierwszego na świecie, całkowicie darmowego Bitcoin Lotto. Założyciel i dyrektor generalny Bitgames, Pal Sverre Lokoen powiedział:“Postawiliśmy sobie wysokie cele w zakresie budowania ogromnej bazy użytkowników aktywnych graczy. Nasza bezpłatna koncepcja lotto została opracowana z myślą o początkujących użytkownikach, a wszyscy w wieku od 18 lat mogą z łatwością zarejestrować się i dołączyć do naszego darmowego Bitcoin Lotto.”

Zobacz również: IOTA odnotowuje silny wzrost po ogłoszeniu nowego partnera biznesowego

Gracze ze wszystkich krajów mogą się zarejestrować i grać za darmo, aby zyskać szansę na wygranie wirtualnych milionów. Bitgames oferuje także progresywny jackpot, który wzrasta każdego dnia. Gra jest łatwa do skonfigurowania, a rejestracja zajmuje tylko kilka minut. Wszystko co trzeba zrobić to utworzyć darmowe konto, pobrać oprogramowanie i wprowadzić adres koparki firmy Bitgames. Następnie gracz wybiera rodzaj loterii, w której zamierza uczestniczyć i może grać w dogodnym dla siebie momencie.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>XTB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here