TMS


Przegląd rynków to codzienny cykl analiz tworzony we współpracy z brokerem Tickmill, w którym każdego dnia podsumowujemy to, co wydarzyło się na głównych parach walutowych. Szczegółowy opis oferty Tickmill przygotowaliśmy dla Was w osobnym artykule.


Dolar amerykański największym przegranym sesji

Piątkowa sesja przebiegała na rynkach walutowych dość spokojnie. W praktyce okazuje się jednak, że pomimo niezbyt dużej ilości istotnych publikacji makroekonomicznych, które dziś poznaliśmy, zmienność na niektórych rynkach była dość znaczna. Biorąc pod uwagę zmienność do godz. 17:45 zauważymy, że dolar amerykański (USD) osłabiał się dziś w stosunku do wszystkich walut grupy G8. Warto zwrócić uwagę, że największymi zwycięzcami piątkowej sesji są dolar australijski i nowozelandzki, które wobec USD zyskują kolejno 0.70% i 0.59%.

Piątkowa zmienność walut grupy G8 względem USD
Dane z godz. 17:45 | Źródło: finviz.com

Wracając jednak do opublikowanych dziś raportów, na szczególną uwagę zasługiwały przede wszystkim dane dot. inflacji konsumenckiej (CPI) ze strefy euro oraz wyniki sprzedaży detalicznej z Kanady.

Sytuacja techniczna na NZDUSD

Spoglądając na notowania pary walutowej NZDUSD zauważymy, że w skutek trwających od środy spadków kurs osunął się aż w okolice lokalnego wsparcia i linii trendu wzrostowego, gdzie dziś pojawiła się silna reakcja popytowa. W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji wzrostów, dla których realnym zasięgiem wydają się okolice poziomu 0.6885.

Kurs pary walutowej NZDUSD
NZDUSD H4

O tym się dziś mówiło:

Jednocześnie przypominam, iż w każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków słyszymy się w trakcie odprawy traderów. W trakcie trwających ok 2 godzin spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkadiuszem Jóźwiakiem

Zapraszam również do naszej nowopowstałej grupy na Facebooku “Niedzielni Traderzy


Tickmill jest autoryzowany i regulowany w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority (FCA), jedną z najbardziej respektowanych komisji nadzoru finansowego. Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy rynków wliczając w to rynek Forex, Indeksy giełdowe, Surowce oraz Obligacje. Korzystaj z jednych z najniższych spreadów na rynku. Doświadcz handlu w najlepszym wydaniu z międzynarodowym brokerem i zyskaj przewagę wyjątkowym warunkom handlowym. Otwórz konto realne lub wypróbuj rachunek demo.Invest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here