Klawiatura z klawisze cryptocurrencyPiątkowy poranek przynosi ze sobą niezwykle dynamiczną wyprzedaż na rynku walut wirtualnych. Na niektórych aktywach doszło do wybicia istotnych poziomów wsparcia, co mogłoby przyczynić się do dalszej deprecjacji. W chwili pisania tego artykułu Bitcoin (BTC) kosztuje 3360.70 dolarów, Ripple (XRP) 0.3057 USD, Ethereum (ETH) 87.84 USD a Stellar (XLM) 0.1139 USD.


Kurs Bitcoina (BTC)

Spoglądając na notowania najstarszej z walut wirtualnych na giełdzie Bitstamp zauważymy, że kurs Bitcoina (BTC) odnotowuje od wczoraj niezwykle dynamiczną deprecjację. W skutek tych spadków rynek nie tylko pokonał wsparcie w okolicy 3590 USD ale również wybił dołem z kanału spadkowego, co – z technicznego punktu widzenia – mogłoby otworzyć drogę do dalszej jego wyprzedaży. Realnym zasięgiem dla potencjalnych spadków mogą w tym przypadku okazać się nawet okolice 3000 dolarów. Póki co, Bitcoin wyceniany jest natomiast na 3360.70 dolarów amerykańskich.

Kurs Ripple (XRP)

Dynamiczną deprecjację dostrzec można było w nocy również na notowaniach Ripple. Kurs tej kryptwaluty wybił dołem z formacji klina zniżkującego, co podobnie jak w przypadku kursu Bitcoina może przemawiać za kontynuacją spadków. Niewykluczone jednak, że nim do tego dojdzie, rynek postanowi przetestować od dołu (jako opór) ostatnio pokonane wsparcie w okolicy 0.3340 USD. W chwili obecnej coin ten notowany na giełdzie Bitfinex wyceniany jest na 0.3057 USD.

Kurs Ethereum (ETH)

Spoglądając na notowania Ethereum zauważymy, że kurs ETH osunął się wczoraj poniżej lokalnego wsparcia w wysokości 105 USD, po czym re-testując odrzucił je od dołu (jako opór). Fakt ten sprawił, że na przestrzeni ostatnich 24 godzin obserwowaliśmy kolejną falę wyprzedaży. W chwili obecnej Ethereum notowane na giełdzie Bitfinex wyceniane jest na 87.84 USD.

Kurs Stellara (XLM)

Bardzo podobnie wygląda także obecna sytuacja na notowaniach Stellara, którego kurs również osunął się poniżej istotnego wsparcia. W tym przypadku jest to poziom znajdujący się w okolicy 0.14 USD. Jego re-test i dorzucenie takrze przyczyniły się do tego, iż w ciągu ostatnich godzin obserwowaliśmy dynamiczną deprecjację. W chwili obecnej Stellar notowany na giełdzie Bittrex wyceniany jest po 0.1139 USD.

Zobacz także: Stellar (XLM) oficjalnie 4. największą kryptowalutą, wyprzedza Bitcoin Cash’a

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here