Naga MarketsPiątek na Wall Streat był kolejnym dniem, który przybliżył byki do maksimów hossy. Praktycznie cały dorobek kupujących to zasługa pierwszej fazy sesji. Dzienne minima mieliśmy tuż po otwarciu rynku. Ostatecznie wszystkie główne indeksy zakończyły dzień na plusie.

• Dow Jones: +0,55%
• S&P500: +0,52%
• NASDAQ: +0,43%

Zarówno w przypadku S&P500 jak i DOW JONES dzięki wczorajszemu ruchowi znaleźliśmy się bardzo blisko górnego ograniczeniu konsolidacji trwającej 1,5 miesiąca. Tak naprawdę dopiero teraz będziemy mogli się przekonać czy kupujących stać na jakąś większą falę wzrostową.

S&P500 - wykres D1
S&P500 – wykres D1

Przechodząc do najlepszych spółek trzeba wymienić GENERAL ELECTRIC. Pisałem o niej w analizie przed sesją, ale nie spodziewałem się, że o godzinie 22 zobaczę taki wynik. Spółka podrożała o 10,8%. Tak spektakularne ruchy nie zdarzają się zbyt często wśród takich dużych spółek. W przypadku GENERAL ELECTRIC wzrost ten oznacza wyjście na poziomy najwyższe od września 2008 roku. Spółką, która również zaliczyła bardzo udany dzień jest CATERPILLAR rosnący o 2,38%. Wyróżnić należy też INTEL drożejący o 2,21%. Zadowoleni mogą być także akcjonariusze HP, które zwiększyło swoją wartość o 1,77%.

CATERPILLAR - wykres H4
CATERPILLAR – wykres H4

Negatywnych wyróżnień było znacznie mniej, a jednym z nich jest YAHOO! Spółka po kolejnej nieudanej próbie ataku na lukę cenową straciła 0,99%. Słabo spisała się też ALCOA tracąca 0,45%. Jest to jeszcze efekt opublikowanych wyników za pierwszy kwartał 2015 roku. Tracili też akcjonariusze COCA-COLI. Spółka oddała 0,41% swojej wartości.


Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here