Naga MarketsPhoton Energy: Rynki regulowane GPW i praski pomogą zdywersyfikować inwestorówPhoton Energy, który zadebiutował dziś na głównych rynkach giełd w Warszawie i w Pradze, oczekuje, że notowania na rynkach regulowanych zwiększą płynność obrotów i pozwolą zdywersyfikować bazę inwestorów, podała spółka.

Photon Energy może kontynuować dynamiczny wzrost dzięki wejściu na główne rynki giełd

“Przejście na główne rynki giełd w Warszawie i Pradze jest istotnym elementem zwiększenia płynności notowań i daje możliwość szerszemu gronu inwestorów instytucjonalnych do inwestycji w spółkę będącą częścią światowego zwrotu w kierunku odnawialnej energii i oferującej technologie oczyszczania wody. Posiadając 12-letnie doświadczenie, cieszymy się, że możemy kontynuować dynamiczny wzrost w sektorze odnawialnych źródeł energii, rozwiązaniach zapewniających czystą wodę, ale także jako spółka” – powiedział CEO Georg Hotar podczas warszawskiego debiutu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dopuszczenie akcji Photon Energy do notowań i obrotu na rynku regulowanym giełd w Warszawie i Pradze nastąpiło po niedawnym zatwierdzeniu prospektu emisyjnego spółki przez holenderskiego regulatora Autoriteit Financiële Markten, zezwalającego na transfer akcji z nieregulowanych rynków akcji NewConnect (GPW) i Free Market (PSE) na rynki regulowane tych giełd. Zmiana rynku notowań nie wiąże się z emisją nowych akcji, przypomniano.

Photon Energy przewiduje, że zmiana rynku notowań pomoże stymulować płynność akcji i zdywersyfikować bazę inwestorów, zapewniając możliwość inwestowania w spółkę inwestorom instytucjonalnym i detalicznym z całej Europy.

Giełda Papierów Wartościowych w Pradze (PSE) jest największym i najstarszym organizatorem rynku papierów wartościowych w Czechach. Przed wejściem na rynki regulowane akcje Photon Energy były notowane na rynkach nieregulowanych NewConnect w Warszawie i Free Market w Pradze.

Photon Energy dostarcza rozwiązania z zakresu energii słonecznej.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here