Naga MarketsPhoton Energy [PEN], Ultimate Games [ULG] – Gorące spółki dniaNotowany na NewConnect producent systemów fotowoltaicznych Photon Energy poinformowała wczoraj o rozpoczęciu budowy dziesięciu elektrowni fotowoltaicznych o łącznej mocy 14,1 MWp na terenie Węgier. Spółka planuje uruchomić elektrownie w ostatnim kwartale roku. Elektrownie zostaną wybudowane na terenie o powierzchni 19,8 ha.

  • Photon Energy rozpoczyna budowę farmy fotowoltaicznej na Węgrzech
  • To kolejny duży projekt tej firmy
  • Kurs na historycznych maksimach

Warto dodać, że jest to kolejny duży projekt spółki, wcześniej forma informowała o budowie elektrowni słonecznej w Australii. Przychody grupy, dzięki podłączeniu dziesięciu nowych elektrowni, wzrosną w skali roku o 1,936 mln euro.Photon Energy z kolejnym dużym projektem

Na wykresie mieliśmy wczoraj bardzo mocną sesję. Trzeba dodać, że cały czas trwa pewna moda na spółki działające w branży OZE i także, sama fotowoltaika ma przed sobą lata rozwoju, zdaniem ekspertów. Wczoraj kurs znalazł się na historycznych maksimach.

photon


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

“House Flipper” na Nintendo już 12 czerwca

Notowany na GPW producent gier komputerowych, spółka Ultimate Games, poinformowała wczoraj o ustaleniu daty premiery gry „House Flipper” na konsoli Nintendo Switch. Gra zadebiutuje już 12 czerwca. Warto dodać, że gra jest jednym z największych hitów ostatnich lat jeżeli chodzi o symulatory. W sumie grę zakupiono już ponad 1 mln razy. Gracz wciela się w jednoosobową ekipę remontową – wykonuje zlecenia klientów lub kupuje zrujnowane domy, aby je wyremontować, a następnie sprzedać nieruchomość za odpowiednio wyższą cenę.

ultimate games

Gra zebrała także świetne recenzje, warto dodać, że nadal na platformie Steam odsetek pozytywnych opinii graczy sięga 88%. Na wykresie mamy za sobą potężne wzrosty i obecnie cena podlega korekcie. Najbliższe wsparcie mamy już przy 33-34 zł. Być może premiera gry ponownie zaktywizuje stronę kupujących.

Przeczytaj również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here