Naga MarketsPhoton Energy nie planuje rekomendować wypłaty dywidendy z zysku za 2020 r.Photon Energy nie planuje rekomendować wypłaty dywidendy w tym roku, poinformował prezes Georg Hotar.

Photon Energy w tym roku nie planuje wypłaty dywidendy

“Zdecydowanie nie planujemy. Wierzymy, że mamy przed sobą wiele okazji do rozwoju i w tej sytuacji płacenie dywidendy nie jest właściwym wyborem” – powiedział Hotar podczas prezentacji na GPW Innovation Day.

Te artykuły również Cię zainteresują
Photon Energy odnotował 4,4 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w IV kw. 2020 r. wobec 2,62 mln zł straty rok wcześniej. W ujęciu jednostkowym zysk netto w 2020 r. wyniósł 6,72 mln zł wobec 1,24 mln zł zysku rok wcześniej.

Photon Energy analizuje polski rynek pod kątem segmentu uzdatniania wody

Photon Energy analizuje możliwość wejścia swojego segmentu uzdatniania wody na polski rynek, poinformował prezes Georg Hotar.

“Zdecydowanie przyglądamy się możliwościom w tym zakresie, które oferuje polski rynek. Będziemy starali się na to odpowiedzieć” – powiedział Hotar podczas prezentacji na GPW Innovation Day.

Na rynku polskim spółka przede wszystkim chce się rozwijać w fotowoltaice, na całym łańcuchu wartości. Dodatkowo, widzi możliwości rozwoju w działalności operacyjno-utrzymaniowej.

Photon Energy dostarcza rozwiązania z zakresu energii słonecznej. Spółka jest notowana na głównym rynku GPW od stycznia 2021 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here