Naga MarketsPhoton Energy ma 2,8 mln euro finansowania pięciu elektrowni PV na WęgrzechPhoton Energy zawarł umowę z węgierskim CIB Bankiem na długoterminowe finansowanie pięciu elektrowni fotowoltaicznych o łącznej mocy 3,5 MWp w dwóch lokalizacjach na Węgrzech, podała spółka. Wartość umowy finansowania to 1 mld HUF (2,8 mln euro).

Photon Energy zawarł umowę z węgierskim CIB Bankiem

“Partnerstwo z CIB Bank, jako drugim międzynarodowym partnerem finansowym spółki na Węgrzech, potwierdza skuteczność ekspansji w ramach naszego własnego portfela elektrowni w tym kraju, a ponadto jest ważnym krokiem w naszej strategii rozwoju na tym rynku. Z niecierpliwością czekamy na zacieśnienie naszej współpracy w zakresie zbliżającego się refinansowania naszych dziesięciu niedawno podłączonych do sieci elektrowni fotowoltaicznych o łącznej mocy 14,1 MWp w Püspökladány” – skomentował prezes Photon Energy Clemens Wohlmuth, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Portfel podlegający refinansowaniu obejmuje trzy elektrownie fotowoltaiczne z licencą KÁT o łącznej mocy 2,1 MWp w Nagyecsed oraz dwie elektrownie fotowoltaiczne z licencją METÁR-KÁT o łącznej mocy 1,4 MWp w Kunszentmárton. Projekt w Nagyecsed został oddany do użytku w lipcu 2019 r., a projekt w Kunszentmárton w listopadzie 2019 r.

Ponadto Photon Energy jest w trakcie finalizacji refinansowania w CIB Bank kolejnych dziesięciu elektrowni fotowoltaicznych z licencją METÁR o łącznej mocy 14,1 MWp w Püspökladány, podano także.

Photon Energy dostarcza rozwiązania z zakresu energii słonecznej. Spółka jest notowana na NewConnect (od 2013 r.), a także na giełdzie w Pradze.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here