Naga MarketsPhoton Energy spodziewa się zatwierdzenia prospektu związanego z przeniesieniem notowań na główne rynki giełd w Warszawie i Pradze w ciągu najbliższych tygodni, poinformował prezes Georg Hotar.

Photon Energy z poważnymi planami na najbliższy czas

Jako spółka holenderska, złożyliśmy prospekt do holenderskiego regulatora. Spodziewamy się jego zatwierdzenia w ciągu najbliższych kilku tygodni, a pozostałe działania powinny zakończyć się do połowy, najpóźniej do końca września – powiedział Hotar podczas GPW Innovation Day.

Przypomniał, że spółka planuje obecnie jedynie przeniesienie notowań, bez emisji akcji.

W którymś momencie możemy chcieć się przyjrzeć wyjściu na rynek kapitałowy, jednak obecnie priorytetem jest zwiększenie wartości akcji. Na to mają wpływ zarówno nasze działania i to, jak je komunikujemy, jak również pula inwestorów, którzy mają możliwość zakupu naszych akcji – dodał.

Te artykuły również Cię zainteresują

Photon Energy podał w maju, że planuje przeniesienie notowań na główne rynki Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) oraz giełdy w Pradze odpowiednio z NewConnect oraz praskiego rynku alternatywnego. Docelowo chce być też notowany na giełdzie we Frankfurcie. Zmiana rynków nie będzie wiązała się z ofertą nowych lub istniejących akcji, podano wówczas.

Photon Energy dostarcza rozwiązania z zakresu energii słonecznej. Spółka jest notowana na NewConnect (od 2013 r.), a także na giełdzie w Pradze.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here