Naga MarketsGPW Akcje PKN Orlen i Bogdanki we wtorek 16 lipcaPolski Holding Nieruchomości (PHN) zakłada poprawę wyników finansowych w drugiej połowie 2020 roku względem I półrocza i osiągnięcie “dobrych” wyników w całym roku, poinformował prezes Marcin Mazurek.

PHN zakłada poprawę wyników finansowych w drugiej połowie 2020 roku

“Patrzę w przyszłość z ostrożnym optymizmem. Wierzymy, że w II półroczu uda się poprawić wyniki finansowe i osiągnąć dobre wyniki roczne” – powiedział Mazurek na konferencji prasowej.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Jeżeli utrzyma się obecna tendencja na rynku najmu, to wynik z najmu w drugim półroczu powinien być nieznacznie lepszy rok do roku, podobnie jak w I półroczu” – dodał prezes w rozmowie z ISBnews w kuluarach konferencji.

Szef PHN podkreślił, że rynek na dzisiaj nie odnotowuje spadku stawek najmu powierzchni biurowych.

“Powierzchnie biurowe są wciąż poszukiwane, nie przewidujemy spadku naszych zakładanych stawek najmu” – zaznaczył podczas konferencji.

Prezes poinformował również, że PHN spodziewa się ok. 4 mln zł zysku brutto na koniec 2020 roku z tytułu przejęcia 100% udziałów w spółkach realizujących inwestycję parku magazynowego Hillwood & PHN Pruszków w Parzniewie, o powierzchni 50,6 tys m2.

Polski Holding Nieruchomości (PHN) jest jednym z największych w Polsce podmiotów w sektorze nieruchomości komercyjnych pod względem wartości portfela. Od 2013 r. PHN jest notowany na GPW. W 2019 r. miał 171,9 mln zł skonsolidowanych przychodów z najmu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here