Naga MarketsPharmena rozszerzyła globalną współpracę z Amazon EU w zakresie sprzedaży produktów z portfela spółki na platformie e-commerce Amazon. Oferta Pharmeny na rynku europejskim została rozszerzona o trzy nowe produkty dermokosmetyczne, podała spółka. Ponadto rozpoczęta została współpraca w zakresie produktów weterynaryjnych przeznaczonych dla zwierząt domowych.

Rozszerzenie współpracy istotnie wpłynie na przychody spółki

“W opinii zarządu spółki rozszerzenie współpracy w zakresie sprzedaży produktów Pharmena S.A. może mieć w ciągu kilku najbliższych lat istotny wpływ na przychody spółki” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
20 listopada ub.r. Pharmena informowała o rozpoczęciu globalnej współpracy z Amazon EU w zakresie sprzedaży swoich produktów na platformach e-commerce.

Pharmena to spółka biotechnologiczna, której głównym obszarem działalności jest opracowywanie i komercjalizacja innowacyjnych produktów powstałych na bazie opatentowanej fizjologicznej i naturalnej substancji czynnej 1-MNA. W 2019 r. przeszła na rynek główny GPW z NewConnect, gdzie była notowana od 2008 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here