Naga Markets

PGNiG jest największą spółką działającą na rynku gazu ziemnego w Polsce.

pgnig w1Na wykresie tygodniowym zaznaczyłem strefę, która najpierw służyła kilka razy jako wsparcie, a po załamaniu stała się bardzo silnym oporem, którego kurs nie mógł pokonać ją kilkukrotnie. Układ z tworzącą się jeszcze dużą i spadkową świecą wygląda dość “ciężko” – prospadkowo. Kluczowym wsparciem jest mniej więcej poziom ostatniego dołka.

pgnig d1

Z kolei na wykresie dziennym, cena znajduje się przy linii trendu. Nic nie jest jeszcze przesądzone i być może spadki wyhamują i nastąpi kolejne odbicie na północ, ale wczorajsza silnie spadkowa świeca nie napawa optymizmem. Trzeba liczyć się z możliwością głębszego spadku, szukając jego zakończenia przy wyznaczonych dwóch wsparciach lub przy dolnej krawędzi potencjalnie tworzącego się kanału spadkowego.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

XTB

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułTFone [TFO], Komputronik [KOM] – Gorące spółki dnia
Następny artykułAUD/NZD – kolejny atak na szczyt
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here