Naga MarketsPGNiG jest największą spółką działającą na rynku gazu ziemnego w Polsce.

pgnig d1

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka zdrożała w piątek o ponad 6% i to w asyście wysokich obrotów. Kurs pokonał z impetem opór przy 4,75 zł, a także wybił się ponad 5 zł pokonując linię bessy łączącą 4 ostatnie wierzchołki. Jest to zatem silny sygnał kupna i dalszych wzrostów. Nagły wzrost jest efektem informacji o zainicjowanych przez Gazprom rozmów na temat obniżki cen importowanego przez PGNIG gazu. Kupowanie gazu po niższych cenach oznacza dla spółki oczywiście większe zyski w przyszłości.

pgnig w1

Wykres tygodniowy pokazuje, że technika pomagała, gdyż cena odbiła się niedawno od 5 letniej linii trendu. O możliwych wzrostach informowaliśmy 30 grudnia 2014 roku, kiedy cena tworzyła potencjalne podwójne dno. Na wykresie jasno widać, że celem wzrostów jest dość szeroka strefa oporu przy 5,40 zł. Powinna być ona niebawem zdobyta, a jej wybicie otwiera drogę na poprzednie maksima przy 6,50 zł.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here