Naga MarketsPGNiG jest największą spółką działającą na rynku gazu ziemnego w Polsce.

pgnig

Na wykresie dziennym spółki PGNIG obserwujemy od pewnego czasu malejące zainteresowanie inwestorów tymi akcjami. Mniej więcej od początku lipca mamy do czynienia z formacją klina, w którym widzimy coraz mniejszy zakres wahań ceny. Formacja ta jest potwierdzona także spadkiem wielkości obrotów.

W takiej sytuacji kupując akcje nie powinno się liczyć na wielki ruch ceny. Jedynym rozwiązaniem jest poczekać aż kurs wybije się z formacji klina, a najlepiej aby temu wybiciu towarzyszył wzrost obrotów, to potwierdziłoby wybicie i pokazało kierunek na dalszy czas. Wygląda na to, że do wybicia powinno dojść już niebawem, gdyż klin coraz bardziej się zawęża.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOrange [OPL], Lotos [LTS] – Gorące spółki dnia
Następny artykułAnalizator Walutowy: Wyniki badań nastrojów na rynku forex 24.11
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here