Naga MarketsPGNiG jest największą spółką działającą na rynku gazu ziemnego w Polsce.

pgnig mn

Spółka podlegała w ostatnim czasie bardzo silnej przecenie. Widoczna jest już jednak obrona ważnego wsparcia, które wyznaczają dwa poprzednie szczyty oraz poprzedni dołek. Długi dolny cień świecy świadczy o kontrataku popytu przy tym wsparciu. Jest to zatem konfluencja linii trendu i ważnego wsparcia.

pgnig w1

Respektowanie linii trendu jest lepiej widoczne na interwale tygodniowym, na którym dokładniej widać kolejne odbicia od niej. Póki co spadki zatrzymały się odrobinę wyżej niż poprzedni dołek. Mimo wszystko mniej więcej ten poziom powinien także działać jako wsparcie i spowodować odbicie w górę.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSD/SGD – pin bar w strefie oporu
Następny artykułGBPCHF – jak zagrać pod wybicie z boxa?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here