Naga MarketsPGNiG jest największą spółką działającą na rynku gazu ziemnego w Polsce.

pgnig w1

Wykres tygodniowy pokazuje, że kurs znajduje się pod bardzo ważną strefą oporu i po raz kolejny podaży zwyciężyła. Cena jednak nie spada zbyt nisko co może dawać pewne nadzieje na lepszą przyszłość.

pgnig d1

Na wykresie dziennym być może mamy rozwiązanie zagadki relatywnie niewielkich spadków. Otóż kurs wpisuje się w formację klina. Ostatnio nie notowane są jakieś wielkie obroty i tak samo spada zmienność. Aktualnie cena powinna lekko wzrosnąć do górnej krawędzi. Jeżeli rzeczywiście mamy do czynienia z tą formacją to już niebawem powinno nastąpić wybicie i większy ruch ceny w jednym z kierunków. Zachęcam też do zapoznania się z poprzednią analizą tej spółki, w której pokazałem na wykresie dziennym trochę inne podejście – wariant spadkowy po wybiciu formacji klina w dół.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUrsus [URS] – poziom 1,99 zł wybroniony
Następny artykułHawe [HWE] – cały trend w kanale spadkowym
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here