Naga MarketsPGNiG jest największą spółką działającą na rynku gazu ziemnego w Polsce.

pgnig d1

Kilka razy w ostatnim czasie informowaliśmy o formacji klina, zakładając kolejne odbicie od jednej z jego krawędzi. Ostatnie takie odbicie nie doszło jednak do skutku, sygnał został zanegowany, a cena opuściła klin niestety dołem. Oznacza to, że nastał czas spadków dla tej spółki.

pgnig w1

Jak widać na interwale tygodniowym, celem dla spadków powinna być długoterminowa linia trendu wzrostowego czyli okolice 4,40 zł. Aktualnie cena oscyluje w okolicach wsparcia, które tworzą dwa dawne szczyty z 2009 i 2011 roku. Patrząc na dynamikę spadków, wydaje się, że wsparcie to powinno jednak upaść, a cena dość szybko osiągnie poziom linii trendu.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here