Naga MarketsPGNiG jest największą spółką działającą na rynku gazu ziemnego w Polsce.

pgnig-w1

Wykres tygodniowy wskazuje na długoterminowy trend wzrostowy. Co ciekawe doskonale respektowane są linie łączące dołki i szczyty co przypomina ogromną formację klina zwyżkującego. Na początku roku doszło do kolejnego odbicia w górę od dolnej krawędzi. Jak widać cena rośnie, jednak wzrosty te są bardzo mało dynamiczne. Na dzień dzisiejszy nie widać oznak aby miało się to zmienić, dlatego pozostaje obserwacja wykresu dziennego i liczenie na jakieś wybicie, które zainicjuje bardziej dynamiczny okres notowań.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

pgnig-d1

Od początku roku notowania układają się w kanale wzrostowym. Wydaje się, że od końca lipca kontrolę sprawuje podaż, która spycha cenę na niższe rejony. Najbliższy opór to okolice 5,36 – 5,40 zł. Możliwe, że w tym rejonie sprzedający ponownie zwiększą swoją aktywność. Na potencjalnie lepszy sygnał kupna warto chyba czekać przy dolnej krawędzi kanału.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułZapiski giełdowego spekulanta: Neuca – 11 października 2016
Następny artykułNZDCAD kontynuuje spadki, kurs najniżej od 19 sierpnia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here