Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. jest największym producentem i dostawcą energii elektrycznej w Polsce oraz jedną z największych firm z sektora elektroenergetycznego w Europie Środkowej i Wschodniej.

pge

Kurs energetycznej spółki mocno wzrósł na wczorajszej sesji. Cena zamknięcia wypadła jednak w strefie oporu. Jest to naprawdę znacząca strefa okolic 20 zł, która wcześniej była początkiem kilku odbić w górę. Po jej upadku, już jako opór także była testowana i doprowadzała do silnych spadków. Nie można niczego przesądzać, gdyż sytuacja nadal jest otwarta, choć takie miejsce faworyzuje sprzedających, a jedynym argumentem kupujących jest styl podejścia pod opór – bardzo silny i dynamiczny. Można powiedzieć, że przy poziomie 20 zł rozstrzygnie się walka między popytam a podażą. Pokonanie oporu powinno oznaczać wzrosty w najbliższych tygodniach, kolejne odbicie w dół dalsze spadki.Conotoxia

Kernel prowadzi działalność w sektorze butelkowanych olejów jadalnych i agrobiznesu, która swoim zakresem obejmuje wszystkie etapy produkcji od uprawy produktów rolnych do dostarczenia produktu finalnego do konsumenta.

kernel

Spółka jest w ostatnim czasie jedną z gwiazd naszego parkietu. Wczoraj został pokonany poprzedni szczyt okolic 32 zł. Impet wzrostów oznacza, że kurs zmierza teraz do kolejnego oporu, który tworzą dwa czerwcowe wierzchołki. Jest to bardziej znaczący poziom i przy nim okaże się czy możemy mieć do czynienia ze zmianą trendu na wzrostowy w szerszym horyzoncie czasowym. Wydaje się jednak, że po dość długiej fali wzrostów, możliwość pojawienia się tam korekty jest całkiem prawdopodobna. O potencjalnych wzrostach informowaliśmy już 27 listopada 2014 roku.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs kryptowalut | kurs dow jones | złoty polski kurs | blik co to | kurs funt | indeks nasdaq |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here